Firma Karel HUBKA spol. s.r.o.

Správa nemovitostí

O naší společnosti

Telefon: 257 310 783, 257 316 724

Fax: 257310798

E-mail: rope@centrum.cz

             Naše společnost se již od roku 1996 zabývá správou nemovitostí na území hlavního města Prahy, zpočátku jako fyzická osoba na Živnostenský list a od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Společníci a jednatele společnosti jsou Karel HUBKA, který pracoval 20 let jako stavbyvedoucí pozemních staveb při výstavbě bytových domů, od roku 1992 podniká ve stavebnictví a správě nemovitostí a ing. Roman PETŘÍK, který je ve firmě od jejího založení, předtím 5 let v Pražské správě nemovitostí.

             Za tuto dobu máme výrazné zkušenosti zejména se správou domů rozdělených ve smyslu zákona 72/94 Sb. Umíme připravit a svolat zakládající schůzi společenství a učinit všechny potřebné následné kroky, vedoucí k její registraci v obchodním rejstříku ČR. http://www.justice.cz/or/

             Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy domů - uvolnění a následný pronájem bytů i nebytových prostor ve spravovaném domě, úklid a případnou údržbu společných prostor a chodníků. V případě zájmu dokážeme zajistit i údržbu zahrady.

             Bližší informace o nabízených službách včetně aktuálních cen získáte v rubrice seznam služeb.

Kontakt: